Emo Foruma Hoş Geldiniz ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bi awuc nicq daha

bi awuc nicq daha Empty bi awuc nicq daha

Mesaj  Admin Salı Ocak 26, 2010 11:58 am

_______---_________---_________--________---___

Herkes Kendi Maskesiyle Dolaşır Oldu Yanıbaşımda Tanıyamaz Oldum 0 Yüzleri...

**Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un
ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!! ***

**YorgunLuk,KırgınLık Hepsi Gelirr Geçerr ! Her şeye rağmen YaŞaMaK GüZeL ***

****Hani Yetebilseydim, Değiştirirdim Fikrini !!
DinLeyeceğini BiLSem, Anlatırdım GerçekLeri . . . Neys,bırak bende kalsın***

*****Sen beni sevmeyip başkasını sevsende umarım oda sever...BAŞKASINI***

**Gözyaşlarının değerini bil,onları haketmeyenler için ağlama... ****

**Sen Bnm Farkımı Fark Edemedin!Ama Artık Farketsende Farketmez!Çünkü bnm farkımı farkedenler senden çok FarkLı **

**Senide GÖMDÜM !! Sende ÖLDÜN !! Haddini Bilmeyenlerede Küstüm !! ***

**BIR DÜSMANI AFFETMEK,BIR DOSTU AFFETMEKTEN DAHA KOLAYDIR ***

****ÜÇ HARFİ YAN YANA GETİRMİŞLER GENÇLERİN BAŞINA DERT ETMİŞLER (AŞK)

**,,pRenSipLerim vAr VE seviyeSiz diiLim.. !
,,kinCi diiLim Ama Unutmam!..
,,şevkat qöSteriRim Ama ŞıMarTmaM.. !
,,Ciddiye aLıRıM ama KAPILMAM!..

..DALGA GEÇERİM AMA KIRMAM..!
Huzur Veririm Ama Söz vermem!

***BaK iBReT Al YeRe Dü$eN YapRaGa..OdA SeNiN GiBi YuKaRiDaN BaKiyOrDu ToPRagA..!

***GÖZLER RENKLİ OLSADA GÖZ YAŞLARI HEP AYNIDIR**

**Hakkımda Dedikodu Yapıp ßoş KonuşanLar Devam Edin RekLamın İyisi Kötüsü OLmaz!!

----_________-----__________

Sevmek Suçsa,a$k GünahSa beNim Bu ceNNeTTe YeriM yOk O zaMan.... Hiç fark etmeden, şimdi şaşırdıklarıma alışıp sonra da şimdi alıştıklarıma şaşıranlardan mı olacağım

Dün Benimdin,Bugün Elin ; Ağlamamak Elde Değil.. SEVGİ İÇİN RUHUNU SATMAYA CESARETİ OLAN HER ADAM DUNYAYI DEĞİŞTERECEK GÜCE SAHİPTİR... .. ...

"Herkes Bundan Sonra Bendeki Değişimi FarkediceK..!" ' DüNYaN öyLé ßir KaRaRsin Ki, séNi ayDinLaTaN TéK isiK gözLéRiM oLsuN.. SusKunLuquM AsaLéTiMDéNDiR..! ßi Lafa ßakaRıM Lafmı Dié ßi Dé Adama ßakaRıM Adam Mı Dié...! SiZe Ne YaPaCaĞıNıZı SöYlEyEbİrLeR aMa Ne DüŞüNceĞiNiZi AsLa... !!...YasaL Uyarı...!! Bu Kişiye Erişim Mahkeme Kararıyla Yasaklanmıştır...!! __Senı Benım Kadar Sevenler Sana Benım Kadar Hasret Kalsınlar__ ' •̮● * Mis kokuLu чaLanLarın duş vakti geLdi ama evde suLar kesik ! Biz Böyle Bildik Adamım Böylede Gideriz..!! * KaLmadı Takvimde Tek Bir Sayfa .... ReSPeCT Me..... * кαℓвιм єℓℓєяιм кα∂αя кüçüк ∂єğιℓ * DertLe anLaş deva buL,üzüntü kaLbi sömürür ! [ . . . DeLi GömLeği GiydirdiLer Dü$Lerime . . ! ]

αşк нєяşєуι Ⴣє∂єя мι ؟؟

ßİR MÎZRÂK ØLURUM ßULURUM KÂLßİNİN ¥ËRİNİ,ßİR HÂN©️ËR ØLURUM ÂLÎRÎM ܧTÜNDËKİ DËRÎNÎ.. '

ٿ ·чαŁvαяιяιм виΐ вυŁ,,κи∂ΐиє нαρѕєт ΐçи∂є кαчвσŁαчм . . .<3

Yanındaysa Gözyaşın,Bundan İyi Vakit Yok...Koyver Gitsin... ' ٿ ·Cαиιм вΐŁє ємαиєткєи кαчвє∂ΐсєк иєчΐм оŁαвΐŁΐякΐ . . <3 ''

вυ ∂üηуα çσк єℓιρѕ, нαуαт çσк є∂єρѕιz α∂ıмı вιℓє кσумυşℓαя вєη∂єη нαвєяѕιz! ' BeKLeNTiLeRiNe öDüL WerMe...!! Hayat Tek KişiLik Bir Oyun Ve Bu Oyunun KuraLLarını Sadece Sen Ama Sen BiLiyorsun....

Kahramanca can vermek, yeteniksiz kişilerin ünlü olabildikleri tek yoldur... $aH DaMaRıMDaN Da YaKıNSıN aSLıNda......

o kadar ateşler yaktım rüzgarda bir seni yakamadım beni yaktığın gibi ama elbet bir gün yakarım! öLen ßiLir Hayat Nedir... вιя ∂ιℓєк αgα¢ı σℓѕαу∂ı єgєя ∂ιℓєğιмι кαℓємℓє ∂єğιℓ кαℓвιм∂єη αкαη кαηℓαяℓα αℓℓαнιм вιzι αуιямα уαzαя∂ιм... Vız gelir dağlar denizler yaban eller sevmeye engel değil mesafeler.. Susmayın gözyaşlarım birşeyler söyleyinnnnnnnnnnnnnn......... _----_____--___________-_________

Hayatı korkarak ya$ıyorsan §adece izLeyeceksin…!!!

...maSaL mı Sandın étkİlémes öLüM ßén! !nAn h!ç..0mZumDak! yÜkLér! SaL dÜnYa yAn gÖnÜl yAn kaLpTén dü$tÜ ya$aMa Séw!nc!m !nAn..0yUnmU SanDın h!Lén! aNcAk kénD!né yéd!r!rS!n..SéwD!m M! SaNdıN tArzImIn yÖnÜnÜ Sén né ß!L!rS!n..Sén! néy! ß!Ld!n k! yöNüNü ß!LécékS!n..

sAçMa BiR zAmAnIn KıyIsINdA KuRUlMUŞ biR yAşAmDaN nE fAyDa...bEkLenEbİLiRmİKi GeÇ oLMaDaN gİtMeLi SıYrıLmAlI mEkAnSıZ umUtLaRa...yAnYaNa GüZEl BiR YaŞaM tAşImaLı BeRRaklIkLArA...

fαякєтмєz αн вυ göиüℓ ναzgєçмєz

∂üиуαиι вєи уιктιмѕα,кαℓвιиι вєи кιя∂ιмѕα,уüzüиє вєи вαкιρ∂α, ѕєνιуσяυм ∂ιує нαукιя∂ιмѕα,вυиℓαяιи нєρѕι уαℓαиѕα,νυя вєиι єℓιи∂єкι ѕσи кυяşυиℓα

иєяє∂єуιм иєяє∂є zαмαиѕız ∂ιℓιмℓєя ναя вαşℓαиgıç мı ѕσи мυ нєρ αуиı уσℓℓαя,

kAdErE InAnMaDıM InAnDığıM O AnLaR GüN GeLdI BiReR BiReR BeNi yAnLıZ KoYdUlAr...

ßü §ëndën §øn å®️züm §øn d¥lëğ¥m në ølü®️ åşkım køllå®️ındå çån vë®️륥m

∂єиιz∂є кαувσℓмυş вιя ѕαи∂αℓ gιвιуιм ѕєиι ѕєиѕιи уαşα∂ıм öкѕüz мü öℓєуιм

кαℓρ кαℓвє кαяşı ∂єяℓєя

кαℓρ кαℓвє кαяşı ∂єяℓєя ѕєи∂є υzυℓ∂υи мυ αу вιℓє çєкєя gι∂єя gє¢єуι ∂üşüи∂üи мü?

αтαя м вυ кαℓρ ѕєи σℓмαѕαи?

ѕαиα ѕєνιуσяυм ∂єякєи уαℓαи ѕöуℓємє∂ιм уαℓαи σℓαи ѕєи∂ιи ѕözℓєяιм ∂єğιℓ

ѕєиι ѕєνιуσяυм нєяşєуιм

g¥tmë gülüm ¥üzüm gülmëz g¥tmë gülüm çån då¥ånmåz g¥tmë gülüm §ën§¥z ølmåz
Admin
Admin
Admin

https://emokid.benimforum.net

- Similar topics