Emo Foruma Hoş Geldiniz ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

niiiickk yqmuru..

niiiickk yqmuru.. Empty niiiickk yqmuru..

Mesaj  Admin Salı Ocak 26, 2010 12:20 pm

HERGÜN SENİ DÜŞÜNMEK VE YOKLUGUNU FARKETMEK NASIL ACI VERİYOR BANA BİLİRMİSİN.

.BİR GÜN SENDE SEVERMİSİN SENİ SEVMEK İSTİYORUM KALBİM DURANA KADAR PEŞİNDEN KOŞMAK İSTİYORUM DİZLERİM ÇÜRÜYENE KADAR SENİNLE KONUŞMAK İSTİYORUM DİLİM TUTULANA KADAR SENİ ÖPMEK İSTİYORUM DUDAKLARIM KURUYANA KADAR SENİNLE ÇIKMAK İSTİYORUM SONSUZA KADAR CAVEBINI BEKLİYORUM ÖLENE KADAR SEN VARYA SEVGİLİM.

* AVRUPA KADAR MODERN. AMERİKA KADAR GÜZEL. AFRİKA KADAR SICAKSIN. NE VARKİ SEVGİLİM . ANTARTİKA KADAR UZAKSIN..

*Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir. *

Belki dünya için önemli olmayabilirsin amaBiri için dünyalar kadar önemlisin

*Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.
V
*İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi parlıyordu hepsi gökteydi. Ama ben seni güneşi seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim

*Hani gözler vardır sözleri anlatır hani sözler vardır gözleri anlatır bir de aşk vardır seni anlatır…

*Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz her şey olur da şu kalbim bir tek sensiz olamaz.

*Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi parlıyordu hepsi gökteydi. Ama ben seni güneşi seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim

*Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam gözümden akacak yaş olsan ağlamam kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

*Güneşin doğduğu da bir gerçek batdığı da… Kalbimin atdığı da bir gerçek günün bitdiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum işte o en büyük gerçek…

*Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.

*seni günde bir kez düşünüyorum o da benim 24 saatimi alıyoo

*Eğer geceler uzun geliyorsa sevgilin arayıp sormuyorsa bir gün düşlerindekavuşacağının yeminini vermişsen gönülden işte o zaman sen deliler gibi seviyorsun arkadaş…

*Martının denizi sevdiği kadar sevebilir misin ? Toprağın suyu sevdiği kadar sevebilir misin ? Leyla`nın Mecnun`u sevdiği kadar sevebilir misin? Hadi bırak butun bunlarıda Benim seni sevdiğim kadar sen de beni sevebilir misin ?

*Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir…
.
*Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayı bıraktım

*Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

*Hepsi Gidici Sen Kalıcı Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE Hepsi Öylesine Sen Ölesiye..

*Küçüktüm adam olmadı dediler adam oldum sevmedi dediler sevdim uğruna ölmedi dediler Öldüm iş işten geçti dediler…

*Yalnızım yalnızlığım beni dinlemekte yalanda olsa ne varki bu şarkıyı söylemekte yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR

*Bazen anlatmak zor geldi korktum bazen cesurdum sen yoktun ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.

*Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GüneşIm Desem Güneş Batıyor Hayatım Desem Hayat Kısa Gülüm Desem Oda Soluyor Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyor..

*Aşkına döksem gözyaşlarımı elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem bir gün gelecek sevecek misin?

*Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte Geceye İNat Gün Hala AğArmakta Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM. İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM!

*Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..

*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken düşünüyor olmanı düşünmek galiba Dünyada bir çok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor…

*Ne Güneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De Yıldızları İstiyorum Gece Yarılarında… Çok Değil BirTek Seni İstiyorum Yalnızlığıma!!!

*Gecenin sessizliğini dinle içinde beni bulacaksın.. Karanlığa bak yüzümü göreceksin.. Elini kalbine koy gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan ÖPÜLECEKSİN..

*Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında…

*BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir….

*Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.

*Bir sevgi diledim gözyaşı buldum. Bir dost diledim sırtımdan vuruldum. Derdime derman diledim derdimin tiryakisi oldum. Bilki gerçek sevgiyi ben sende buldum!

*Seven unutmaz unutansa sevmemistir eğer sevipte unutmusa sevmesini bilmemistir.

Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?

Sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak değil ölmekte değil özleyipte görmemek zor…

*Sev ama yürekten olsun gel ama ebedi olsun gidersen benide götür gittigimiz yer kara toprak olsun

*Kızlar sevgiyi kalplerineerkekler ise ceplerine koyar! benim ceplerim dolu sevgini bomboş olan kalbime yazıyorum

*Seviyorum seviyorum haykırarak söylüyorum kimselerden korkmuyorum ölümüne seviyorum bigün bana soracaksin ben mi dünya mi diye.Ben dünya diyecegim ve sen küsüp gideceksin ama bilmeyeceksinki benim bütün dünyam SENSIN!

*gülmek icin mutlu olmayi bekleme belki mutluluk gülüsünde saklidir. sakin aglayayim deme kim bilir belki bir yerde senin bir tek gülüsün icin yasayan biri vardir.

*Eger Son Nefesimi Vermeden Once Mutlu Olacagini Bilirsem Cehenneme Bile Gulerek Giderim.!

*Seni ben değil gözlerim seçti onlar sevdi onlar beğendi banane gidersen ONLAR AĞLASIN !!!

Zenginbir adam darbir sokaga girmis ayni anda yandan bir filozof gelmiszengin adam demiski ben bir serseri için yoldan çekilmem filozofda demis ben çekilirim

*Cicekler bahcesinde gecsede ömrüm senin üstüne gül koklamam gülüm seni koklamak olsada ölüm sen buna degersin be gülüm Düşlerim vardıgörmekten korktuğumhislerim vardı söylemektenkorktuğumşiirlerim vardı yazmaktan korktuğumşimdisen varsın kaybetmekten korktuğum

*Vücudun otobüs beynin şöfördür kalbin şöför maaline geçerse aşık oldun demektir. Aşık bir insansan mantığını unut mantıklı bir insansan aşkı unut. Hem aşık hem mantıklıysan kıskanırım seni ben.

*Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur.

* Gidene kal demeyeceksin.gidene kal demek zavallılar****kalana git demek terbiyesizlere.dönmeyene dön demek acizlere yakışır…

*Sadece çocuklar ağlar ve sadece Allah affeder eğer bir gün gidersen çocuk değilim ağlamam Allah değilim affetmem.

*GözLerin daLarSa ßiLki dü$ündüm Seni kuLagIn CInLarSa ßiLki aNdIm Seni GeCe UyanIrsan ßiLki ReSMiNi Öptüm GözLeriNden Ya$ damLaRSa ßiLki SenSiz ÖLdüM..

*DUNYADA UC SEYI SEVDIM. SENI KALBIMI VE UMIT ETMEYI. SENI SEVDIM SENSIN DIYE KALBIMI SEVDIM SENI SEVDI DIYE UMIT ETMEYI SEVDIM BELKI SEVERSIN DIYE

*seni denizdeki canlılara anlattım. benin canım sevgilim balıkları bile aglattın

Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum.Güneşim Desem Güneş Batıyor.Hayatım Desem Hayat Kısa.Gülüm Desem Oda Soluyor.Sana Canımmmm DemeliyimÇünkü Bu CaN sENınle YaşIyO...

Sen benim içimde kalan nefesAnlatamadıgım duygularımsın

kavuşmak ölüm ise hasretin zulüm elbet kavuşuruz bekle be gülüm tek sana aittir kanayan şu gönlümben yolumu çoktan çizdim ya sen yada ölümaşkım

Sen dardaysan ben zordayım sen ateşteysen ben kordayım bir gün bu dünyadan göçüp gidersen BiLKi SENDEN ÖNCE ORDAYIM

SENI SEVIYORUM! DIYEN DILLERE DEGIL...SENIN ICIN AGLAYAN GOZLERE INAN...

BEN SENI SECTIM SEN BENIM ICIN YALAN DUNYADAKI TEK GERCEKSIN...

INSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GIBIYDILERHEPSI GOKTEYDI AMA BEN SENI GUNESIM SECTIM VE BIR GUNES ICIN BIN YILDIZDAN VAZGECTIM.

SEN GOZUMDEKI BIR DAMLA YAS OLSAYDIN SENI KAYBETMEMEK ICIN HIC AGLAMAZDIM..

GUNUN 24 SAATI UYUDUGUM ICIN BANA DELI DIYORLAR AMA BU DELILER SUREKLI SENI RUYAMDA GORDUGUMU BILMIYORLAR...

GOZLERINDEN SUZULEN BIR DAMLA YAS OLMAK ISTERDIM. GOZLERINDEN DOGUP YANAKLARINDAN SUZULUP DUDAKLARINDA OLMEK ICIN...

SERT RUZGARLAR KARANLIK GECELERI SEVERMIS AYNEN BENIM SENI SEVDIGIM GIBI...

HUZUNLERI KARLARA YAZDIMGUNES CIKINCA ERISIN DIYESENI KALBIME YAZDIM ORADAN HIC SILINMEYESIN DIYE.
..
AŞKIMIZ ICIN KAN AKIT DERSEN DUNYANIN ATAR DAMARINI KESERIM ILLE DE SENIN KANIN DERSEN BEN SENI KARA TOPRAKTA DA SEVERIM...

En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetmeunutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar.

Gülmek senin için bir tutku olsunolurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun...

Biliyor musun seni gökyüzündeki yıldızlara benzetiyorum. Ama tek farkın onlardan milyonlarca var. Ama sen bir tanesin.

Dün güllerle seni karşılaştırdım. Güller güzel ama sen daha güzelsin. Bütün vücudumu ateşlere at yansın. Ama sadece kalbim kalsın. Çünkü içinde sen varsın birtanem.

Mutluluklar seninle olsun. Yanlızlıklar benimle... Git...Ama birgün aklına geleceğim!..

Hani gözler vardır ya sözleri anlatır hani sözler vardır ya gözleri ağlatır hani anılar vardır ya değeri geç anlaşılır; bir de aşk vardır ya seni anlatır...

Aşk dudaktan çıkan bir kelimde değil gözlerden akan yaştır.Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır
.
Seni yüz kişi seviyorsa bilki içlerinde ben de varım. Seni 10 kişi seviyorsa onlardan biri benim. Seni bir kişi seviyorsa o benim. Eğer seni hiçkimse sevmiyorsa bilki aşkından ölmüşümdür!

Bırakıp gittin beni..Seni unuttum sanma zaman alışmayı öğretti belki ama unutmayı asLa..!
Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam gözümden akacak yaş olsan ağlamam kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Eğer Bir Gün Adını Anarken kısılırsa Sesim Hasretinden Kapanırsa Gözlerim Aşkından Durursa Kalbim Bilki Ben Yanlız Seni SEVDıM ...

Bana '' Seni Seviyorum '' diye yalanda söylesen bu yalanı dünyanın bütün gerceklerine değişmeye razıyım..

Yanlızların adamıyım uyku yok gözlerimde. Yanlızların adamıyım başkası yok gözümde. Yanlızların adamı seni düşünüyor her gece.

Beni sevmiyorsun diye sanmaki kalbim yetimdir. Ölürümde yalvarmam Aşkım Asaletimdir

Eger birgün gelir beni unutursanbilki silahim artik belimde degil elimdeama ici boscünkü kursunu beynimde....!!!

YAPRAKLAR DOKULURGULLER SOLABILIRSENI HERKES UNUTABILIRBEN ASLA!

sana gelemediğim günbilki öldüğüm gündür....!!!

- akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğimevarsın deli desinlerdünyalar benim olsun..

Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez.

Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki?
Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur ancak mezarda biter.

Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

SEVERSEM DEVRi'M OLUR KONUsURSAM DESTAN OLUR HAYTIMI YASZAM ROMANLAR OLUR BiZ OZELIZ....!

Küçüktüm adam olmadı dedileradam oldum sevmedi dediler sevdim uğruna ölmedi dediler Öldüm iş işten geçti dediler…

ѕєη вєηι αğℓαттıη вıяαкıρтα єℓℓєяє кαçтıη ѕєηιη нαтαηı αηℓα∂ıм кιтαвıηı çσктαη кαραттıм!!!

SaLLaSaM eLiMi BuLuRuM eLLiSiNi BaNa DeDeN BiLe HaSTa SeN DüŞüN GeRiSiNi....

HERKEZİN ETİKETİ WARDIR AMA FİYATI BEN KOYARIMM……!!!

ÇıkıyorSaeLine DöNer Bıçağı aLdığınDa Kendini GLadYatöR

sanıYorSanaLtınDaKi VOLKSWAGENİ'yı-hyUNDAI FerraRi SanıYorSAnYa kanında vaR YAda 6-6-6 MAHŞULÜSÜN….

GiT ArTıK Ne OLuR UzAkLaŞ BeNdEn GeL DeSeMdE SaKıN GeLmE YaNıMa EğErKi BiRaZCıK GuRuRuN VaRsA ÖLüNcEyE KaDaR ÇıKmA KaRŞıMa..

SaBıR SeLaMeTiMsE İnTiKaM FeLaKeTiMdİrR….

AşKInDaN kArSıLıK BeKLEmEk sUçMuŞ şU vEfAsİz DüNyAdA NeLeR YokmuŞ SENİN bEnİ SeWmEyE nİyEtİn YOkmUş SeNi SeWdiğM İçN ÖzÜr diLErİm

kuSSam kâc întîhâr cIkâr îcîmdên? kêSSêm kâc ayrîLîk akâr ßîlêklêrîmdên?

// (̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫️̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫️̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡.̴ı̴̴̡̡ //

߀n hayata değiL kafAma göre yaŞarım

'' !!... Diri Diri GömüLeN HayaLLeRiMiN ArDıNDaN ßiR ßiR SöqüLeN UmuTLaRıM TüqeNDi ...!! ''

GerÇek Can SıKAr ßeni UyaNdıRMa…!

ßu dunyayı yaqsam ßütün KaŞArLAr €riRMi…

bU günleR kötÜ olsA bilE yarınlaR heP güzeL oluR derleR...pekİ bugünleR dünleriN yarınI değil miydİ?..

duyduM kİ ßenİ unutsuN demişsiN amA bİ düşündün mÜ hatırlamayA değeR misiN

нαуαтı öуℓє вιя уαşαкιнαуαт ѕєηι кιѕкαηѕιη.öуℓє вιя ѕєνкιöℓüм ѕαηα α¢ιѕιη öуℓє ∂σѕт σℓкι∂σѕтυη σℓмαуαηℓαяın υтαηѕιη...

uηυтυℓмαк кα∂єяιмѕєşιм∂ι кαℓвιη єℓℓєяιηѕє ιнαηєт αşкα ∂αнιℓѕє σ zαмαη ѕєηι υηυтмαк şєяєƒtιя!!!

Rêkabêt EtmêmRêkabêt Ya®️atı®️îm Bêñ SaĞêçê DaLgama Baka®️ım

MüSlÜmCü OlUp JiLeT aTaCaĞıMa PoPçU OlUp GöT sAlLaYaCaĞıMa RoCkÇı OlUp KaFa SaLLAyAcaĞıMa RaPçİ oLuP DünyaYı saLLarım

seN nE iLkTiN nE sOnSuN SeVgİyLe dOğDuN NeFrEtLe YoK oLdUn ÜZgÜnÜm Ezİk iNsAn SoNuNdA uNuTuLdUn

Ayrılığın acısını bende öğrendim ağlamayın ben sizden de beterim eğer içiniz de dertli yoksa ben dertliyim hepinize yeterim!!
'' !!...S3niN iÇiN ßiR Kurßan K3SdiM ßiL3kL3RiMd3N haLa KanLaR aKıO...!! '':

Ağlıycagımı görmiycegin için gülüşümün tadını çıkar…?

VERESİYE VEREMEMPEŞİNSIRA GELEMEMGELSEM DE BULAMAMBULSAM DA ALAMAMSENİN İÇİN BU HUZURUMU BOZAMAM....

Snn gißi ßirini tanmıyorum zahmet edipte sormuyorum ßn kendi hükmümde yol alıyorum ztn bn sever gibi yapamıyorum...

SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin?

Sevdigim degil canımsın uzak degil yakınımsın. Hayaller hep yalan olur hayalde degil canımdasın….

Senide GÖMDÜM !! Sende ÖLDÜN !! Haddini Bilmeyen Herkese Küstüm !!

sєиsiz gєçєи нєr gєcє pαrLαyαи yıLdızLαrα uмuтLα вαктıм.YαLиız sєиi düşüиєrєк gözLєriмi кαpαттıм.RüyαLαrıмα girєrsiи diyє єrкєиdєи yαттıм…

'' !!...yαLиız; sєиiи єLiиdє soLαcαкsαм кopαr вєиi dαLıмdαи...!! ''

нαуαттα кαяşιмα çιкαη єη zαναℓℓι ∂öηєкѕιη...!!!!

нєяşєуι ѕσя∂υğυм нαуαт вєηι яαнαт вιяαк

уαℓναяιяιм ∂öη{∂ι¢єğιмι мι ѕαη∂ιη};ѕєηѕιz уαραмαм{gιвι мι gєℓισ ѕαηα};ѕєηѕιz öℓüям{∂ѕєм уαℓαη σℓυя};çüηкü ѕєηι ѕєνмιуσяυм!!!

вιя zαмαηℓαя ƒıятıηαℓαя єѕтιяιя∂ιм єѕкιѕι gιвι ∂єğιℓιм şιм∂ι ∂єğιşтιм...

yüRü HaLa n3 diy3 oyunDa oyNaŞTaSın FaTiH’in iStanßuLu FetH3ttiği yaŞtaSın

●●•нєяşєуι öğяєη∂ιğιη кα∂αя вιℓιяѕιη.вυηυ ∂α öğяєη ѕєν∂ιğιη кα∂αя ѕєνιℓιяѕιη●●•

ѕυѕ ρυѕ ∂υямαм ѕαкιηℓιğιм∂єηιηѕαηıуєтℓ- - - є çözмєуı ѕєν∂ıgıм∂єηιℓℓє ∂є ѕαναşмαкѕα ηıуєтıη¢єѕαяєтıη ναя мı уєηιк ∂üşмєує

'' !!..SeNi SewDiMSaNa tapTıM SaKıN iNaNMa ŞaKa YaPTıM..!! ''

O üç faz ve tek pasla yenebilen bir cambazdım her yalana bak bu gönül inanmaz...

Senİ AraRKeN KenDiMi KayBetMekTeN YoRuLduM...

..вєη уєяιηє кσуαяıм αмα ѕη вσşα ∂öηєя ∂υяυяsυn вη ѕєνєηι вυℓυяυм αмα ѕη вη¢є zoя вυℓυяѕυη'0..

ÇöLüN SuYa ÖzLeMi bEnİm AŞKIMIN yAnıNdA HiÇ kALıR

ÖnUmDe dIz cOkEn dAgLaR WaRkEn gIdIpTe kUcUk tEpElErE YaLwArMaM...!!!!

ecel gelmeden dönnnnnnn

SERT RUZGARLAR KARANLIK GECELERI SEVERMIS AYNEN BENIM SENI SEVDIGIM GIBI...
Birakip gittin beni..Seni unuttum sanma zaman alismayi ögretti belki ama unutmayi asla...
Bana '' Seni Seviyorum '' diye yalanda söylesen bu yalani dünyanin bütün gerceklerine degismeye raziyim..
Beni sevmiyorsun diye sanmaki kalbim yetimdir. Ölürümde yalvarmam Askim Asaletimdir
Eger birgün gelir beni unutursanbilki silahim artik belimde degil elimdeama ici boscünkü kursunu beynimde....!!!
Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birsey kalbimdeki sevgini silemez
KaH ÇıkarıM GökyüzüNe SeyrederiM aLeMi KaH iNeriM YeryüzüNe SeyredeR aLeM ßeNi..!
KalaNa GiT GideNe KaL DemeM..!
DerDi oLaNı DinleriM DerdiM VarSa DerDe YoL aÇaNı SileR GeçeriM..!
aKıLLı oLupTa DünyanıN KahrıNı ÇekeceğiMe DeLi oLurum DünYa ßeniM KahrıMı ÇekeR..!
SeN SeN oL ßiR iNsaNa HattindeN FazLa DeğeR VerMe eĞeR HattindeN FazLa DeğeR VerirseN o iNsaNı ÇoK ÇabuK KaybedersiN..!

ßakMa ßaNa öYLe ! NefretLe DoluyuM..!
KolaY oLmıcaK SeNi uNutmaK... ßelKi GeCe GündüZ aĞlıcaM... Ne oLurSa oLsuN ßirtaneM SensiZ YaşamaYa aLışcaM...
eRkekleriN "SeNi SeviyoruM" DemeSi ßiR MumuN "aSLa SönmeyeceğiM" DemesiNe ßenzeR..!
"..MutluluK ßiR ÇimendiR ßastığıN YerDe ßiteR YalnızlıK GittiğiN YoldaN GeliR.."
Farkım Tarzım benim YerköylÜ oLmam Ya KaN Kusturur Ya Da TaM Susturur ßu HususTa Ne KuraL NeDe KraL TanırM..!
aLtı EvLiya üsTü EşkiYa iŞTe ßuraSı İÇeReNKöY ŞimDi DağılıN uLeyNnN..!
"aNadaN DoğmaK öLmeK iÇindiR."
"YaşamıN uZunluĞu DeğiL NasıL YaşandıĞı öNemlidiR."

"HayaT BiR HikaYe YaşasaN Ne oLuR öLseN Ne oLuR?"

ßiZ aĞıR DeğiLiZ MiLLeT HafiF !

Artıq Ne GözLerimNe GülüşümNe £llerim Ne De KaLbİm SeNiN..Artıq Hepsi ßnm!

Įήگaή ßazεή Ўa doگttuя گaήa Ўada Düگмaή ;Ўa hįc Ўoκмuگگuή Gįßį uήuŦuℓuяگuή Ўa da ßįя aή ÇįκмaZگήή aκℓįήdaή

мυтℓυℓυкℓαя ѕєηιηℓє σℓѕυη.уαℓηızℓıкℓαя вєηιмℓє...gιт...αмα вιяgüη αкℓıηα gєℓє¢єgιм

CİDDİYE ALIRIM AMA KAPILMAM SAHİP OLURUM AMA AİT OLMAM HUZUR VERİRİM AMA SÖZ VERMEM…!

ßasiT KişLer PoLeMiğe giRm€m Dünya Da KimSe ÜzüLsüN İst€m€m.ßazı ŞeyLeri aSLa aFfetm€m Acıyı Tanıdığm İçin kimSeye ÇekTirmeM...!

AŞK DAMARLARIMDA DOLAŞAN BİR ETKİ BEN AŞIK OLMAM BENİM Kİ ETKİYE TEPKİ

Bir Zaman Herşeyimdin. Artık Hiçbirşeyimsin!!!!

İskeletler diyarında bir et parçasıyım varımı yoktan aldım daldım çoktan derin uykuma vardım

ALAYINIZ TEK SIRA OLUN KRALINIZ BIR ADIM ÖNE GELSIN!!!

SAGDA SOLDA ARTİST COK AMA YONETMEN BENİM HABERLERİ YOK!!!

SaLLaSaM eLiMi BuLuRuM eLLiSiNi BaNa DeDeN BiLe HaSTa SeN DüŞüN GeRiSiNi

Ne Kimsenin Köpeği OLduk Ne Kimsenin KöpeğiyLe Muhattap OLduk Ama Unutmayınki ßiz Her Zaman ßiz OLduk…!

ѕєη ιçιм∂є вüуüуєη нєωєѕ zaмαηα тυтѕαк σℓαη υмυтѕυη ѕη вηα нуαт ωєяєη ηєƒєѕ
ωє αℓαвιℓ∂ιğιηє мυтℓυℓυкѕυη...

Sana doğru tüm denizler sana doğru yıldızlar ay'da sen güneşde sen heryerde herşeyde sen..

GİT GİDECEKSEN BEKLEME FARKLI DEGİLSİN SENDE GİDECEKSEN BEKLEME.....

Korkum Sevmek Değil; Korkum Sevipte Ayrılmak… Korkum Kurşun Yemek Değil; Kalleşçe Vurulmak… Korkum Ölüm Değil; Senin Tarafından Unutulmak…

♥️ Dönmeyeceksin biliyorum tutmayacaksın ellerimden öpmeyeceksin dudaklarımdan sevmiceksin beni deli gibi vurmayacaksın kalbine zinciri benden başkasınıda alacaksın sevgilim......!

♥️ Sev öyle sev ki kalmasın sende gurur Gurur'un başladığı yerde sevgi son bulur

♥️

♥️ Sen sevda ırmağı gittin ele aktın sen dünyamı yıktın. Vefasız Aşkım...

♥️ Dünya döndükçe sen hep bana DÖNMEYE. Başını her yastığa koyduğunda beni GÖRMEYE. Her kahkahamda gözyaşı DÖKMEYE. Ben yaşadıkça sen ÖLMEYE Mahkumsun...

♥️ Alsalarda şu yaşla dolu gözlerimi yerlerinden. Çalsalarda haberim olmadan seni kalbimden. Eğer unutacaksa bu can çıkmasın bedenimden. Ölürsem söyleyin mezarıma gelmesin o sevmeyi bilmeyen.

♥️ Sana o kadar kırgınım ki seni bin parçaya bölsem yetmez. Ama kaybolacak bir parçanada gönlüm elvermez...

♥️ Bütüninsanları sevebilirdim sevmeye senden başlamasaydım.

♥️ Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha fakat anılardanASLA!

♥️ Bunca acıyı çekmez hiç kimse ve bunca ölümden kolay dönülmez bu kadar sevmeyince..

♥️ Öyle kolay değil benden kurtulman hesabım bitmedi daha seninle öcümü almazsam haram yaşamak hesabım bitmedi daha seninle.

♥️ Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında beni ararda bulamassan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında…!!!!

♥️ Seven Ben Sevilen Sen Ağlayan Ben Ağlatan Yine Sen.!!!

♥️ Bir zamanlar ardından bakar ağlardım şimdi dönüp ardıma bile bakmam. Bir zamanlar uğruna dünyaları yakardım şimdi şerefsizim kibrit bile çakmam!!

♥️ Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim illede senin kanın olacak diyorsan mühim değil ben seni toprakta da severim.

♥️ Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer kırılan kalbimi düzeltmek gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazmayı başardın şimdi güneşin doğmasını bekle...

Sana söylediğim tüm şarkılarda Aşkımı haykırdım duyan olmadı Kendimi kaybettim hatıralarda Karşıma gerçekten seven çıkmadı.

Ellerim titredi veda ederken Yalvarıp "dur gitme" diyesim geldi Sen gittin karardı gözümde dünya O anda orada ölesim geldi! .

Aşkın ateş oldu kahrolmam için Hasret kurşun oldu vurulmam için Günler asır oldu yıkılmam için Yine de ben senden vazgeçemedim.

Gözlerin bir kilit vurdu gönlüme Senden başkasını hiç sevemem Ne engeller koydu kader önüme Yine de ben senden vazgeçemem.

Kimisi kul etti kimisi köle Mutluluk yerine verdiler çile Hasreti sapladım şimdi kalbime Karşıma gerçekten seven çıkmadı…

Olmasa da sevenim Ağlayanım gülenim İlk sözüm son yeminim Ya seninle ya sensiz! İstersen sevme beni İstersen bekle beni Taş gibi toprak gibi Ya seninle ya sensiz! .

SeVGiYi SeVeNe DeĞiL SeViPTe AyRıLaNa SoR…!

AŞk GÖZlE dEğİL RuHlA GöRüLüR..!

umduğum dağlara karlar mı yağdı içinde bu kdr öfke mi wardı... seni çok sewmiş olsamda unut beni lütfen.

Ahan da cümle kurdum=>Ruhlar Dükkanı Hayvan MezarLıqı Hassas Ruhlar Terazisi Lüzümsuz bilqiler ansiklopedisi Serisi=>Krışımı=BEN

Hayat gözlerinde yaş değil dudaklarında kahkaha olsun ßitanem…

߀n d€MİŞtİm d€M€yİ €z߀rL€dİM gitm€yi İnSaN S€vdİğİn€ ßöyL€ yaPar Mı ßİL kİ S€ß€ßİM ç0k ߀nİ Kay߀ttin...!

BeLaLıYıM bELaLı eĞeR sAnA bİşİy OlUrSa YaKaRıM bU DüNyAyI

s£n! s£w£r!m s£n! b£n!m k@d@r s£w£n! kur$un@ d!z£r!m

d@l rüzq@rı aff€ts€ b!il€ d@l kırılmı$ b! k€r€

HeR İnSaN sEwEcEk We SeWiLeCeKtİr...

b! qün t!tr£y£r£k uy@nırs@n r£sm!n! öptüğüm gündür @m@ b!qün s£b£bs!z y£r£ qözy@şl@rın @k@rs@ b!lk! öldüqüm qündür...!!!

qüldüm @ql@ttıl@r s£wd!m @ldattıl@r s@rıldım bır@ktıl@r saqolsun dostl@r s£v£nl£r s€w!l£nl£r b£n! zorl@ ş@!r y@ptıl@r...

s€wq!q!m deq!l c@nımsın uz@k deq!l y@kınımsın h@y@ll€r h€p y@l@n olur h@y@ld€ deq!l c@nımd@sın

d€l!c€ s€w h@inc€ t€rk€t @m@ ALDATMA

ZaMaN sEwGiNiN bÜyÜkLüĞüNü AnLaTıR

b!r@z s€n! b!l!rl€r b!r@z b€n! @m@ n€ b!l!rl€r bu d€l!n!n s€n! d€l! g!b! s€wd!q!n!...

GÜNEŞE ADINI BUZLA YAZAN BİRİ OLURSA BİLKİ O SENİ BENDEN DAHA ÇOK SEWİYO!!!

s€vm€k ölmektir b€nc€ b€nd€ sewmiştim ölm€d€n önc€

eqer b@n@ qözllerinle deqilde k@lbinle b@kmış ols@ydın seni ne kadar çok sewdiğimi @nl@rdın

AŞKIMI YAZMAYA DAĞ ARADIM AŞKIMDAN BÜYÜK DAĞ BULAMADIM

BeN b! k€r€ s€w€r!m bi d€fa s€w€m€m...!!!

yeryüzündeki bi aşk bittiği zaman melekler ağlar...

1 gidene kl demem asla 2 ezdirmem kndimi aşka 3 düşmn olp ayrlmk yakışmaz sna son sözm ii şanslar...

» Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin senli günlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum....

» Günden güne yok olmaktayım.. Bütün ışıkları attım bir kenara anlamıyor musun.... GÖKYÜZÜ GÜNEŞ OLSADA SENSİZ YİNE KARANLIKTAYIM.... Seni seviyorum........ Gözlerime bakabilirmisin....

» Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz Kalmazdım !

» Günü gece olsun diye yaşıyorum Çünkü gece hayallerime geliyorsun Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin Hayallerimde ve kalbimdesinterkedip gitmiş olsanda unutsanda UNUTMUYACAĞIM...

» Varmı daha ağır yük hasreti çekmek kadar. yaşama sebebimsin ekmek kadar su kadar. A
yrılığın hasretin her şeyin bir hazzı var. seni anmak da güzel seni özlemek kadar.
» Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..
Admin
Admin
Admin

https://emokid.benimforum.net